A.G. LIBRA Adam Gach

Autoryzowany Partner FARONICS w Polsce. Od lat wspólnie pomagamy zabezpieczać Wasze komputery.

kontakt@deepfreeze.edu.pl
adamgach@aglibra.pl

DeepFreeze | Ochrona komputerów

Poradnik bibliotekarza

Komputery już od dawna stanowią integralną część instytucji edukacyjnych, zarówno szkół, jak i bibliotek. Trudno wyliczyć wszystkie profity płynące ze wspomagania się rozwiązaniami komputerowymi w pracowniach szkolnych czy bibliotekach. Ta coraz większa dostępność tego medium połączona z wieloma zagrożeniami z tego wynikającymi nie powinna uchodzić naszej uwadze. Uczniowie/użytkownicy sprzętu w bibliotekach z każdym dniem stają się coraz bardziej obeznani z komputerami. Potrafią pobierać z internetu treści, które (zupełnie bez ich świadomości) mogą ze sobą nieść ukryte zagrożenia jak np.  programy szpiegujące, wirusy, rootkity, trojany czy keyloggery, itp, które z jednej strony zabierają pasmo  i wpływają na wydajność sprzętu oraz całego systemu,  a z drugiej są programy, których instalacja na komputerze niesie ze sobą konieczność ponoszenia kosztów-płatne licencje czy np. ich „bezpłatne” pirackie wersje mogą w konsekwencji oddziaływać na „właściciela” sprzętu i przenosić na niego odpowiedzialność finansową a często też prawną. Czy dla takiej sytuacji nie ma dobrego rozwiązania? Otóż jest!

…Firma Faronics stworzyła „lekarstwo” na te sytuacje. Program Deep Freeze jest niezwykle skutecznym narzędziem do pełnej ochrony komputerów. Użyj kodu DF23PB a otrzymasz cenę specjalną.

Oprogramowanie Deep Freeze zdejmuje z pracowników działów IT i wszystkich osób obsługujących komputery w bibliotekach konieczność prowadzenia działań mających zabezpieczyć sprzęt lub przywrócić go do prawidłowego działania po „niefrasobliwości” użytkownika. Deep Freeze pozwala jednym kliknięciem-restartem „odnowić” jednostkę. Prześlij nam kontakt do siebie a prześlemy Ci wszystkie informację, ceny specjalne oraz przeprowadzimy w razie potrzeby przez ten prosty proces. Zapraszam do kontaktu!

Prześlij nam kontakt do siebie wraz z kodem DF23PB. Otrzymasz od nas w wiadomości zwrotnej wszystkie szczegóły wraz z promocyjną ceną.                                        Korzystasz już Deep Freeze i chcesz go przedłużyć? Napisz i użyj kodu!